LexanTM ELEKTROIZOLAČNÉ FÓLIE

Táto skupina transparentných fólií poskytuje zvýšenú odolnosť proti ohňu, môžeme ju použiť hlavne v elektrotechnickom priemysle a v signalizačnej technike.
LEXAN TM , VALOX TM  a ULTEM TM  poskytujú cenovo efektívne riešenie, od jednoduchých plošných izolantov po vysoko komplexné, trojrozmerné EMI / RFI ochrany (tienenie). Všetky typy sú ľahko spracovateľné oceľovými matricami a tvrdými nástrojmi a môžu byť tepelne alebo za studena tvarované do požadovaného tvaru. Miera kontroly cez blanu je výborná, zaručujúca uniformitu strihov, alebo záhybov a prevenciu proti riziku poškodenia z dôvodu rôznej hrúbky fólie. Všetky fólie sa dajú čisto strihať, hrana je ostrá.

LexanTM FR60, FR63, FR65, FR66 elektroizolačné fólie

Táto skupina fólií poskytuje zvýšenú odolnosť proti ohňu, môžeme ju použiť hlavne v elektrotechnickom priemysle a v signalizačnej technike.

LexanTM FR700 elektroizolačné fólie

Nepriesvitná čierna fólia LexanTM FR je polykarbonátový materiál so zníženou horľavosťou, textúrou povrchu a osobitými vlastnosťami. Je veľmi odolný voči prederaveniu a túto vlastnosť si udržuje aj pri medzných teplotách. Vysoká odolnosť voči prederaveniu, výborné dielektrické vlastnosti, nízka horľavosť (UL94 V-0) tomuto materiálu predurčuje aplikáciu pre izolačné bariéry, vrátane izolácie na zariadeniach pre vysokonapäťové dodávky elektrickej energie, pre plošné plošné stroje a monitory. Funguje tiež ako výborný nosič pre EMI / RFI ochrany na báze fólií.

Valox FR1 elektroizolačné fólie

Valox FR1 - fólia je z materiálu polybutyléntereftalát s retardérom horenia, ktorý má dobrú odolnosť voči teplote a chemikáliám a výborné dielektrické vlastnosti. Tieto vlastnosti mu dávajú možnosť širokého uplatnenia v elektronike, ako napr. izolácia diskových riadiacich jednotiek a izolačné bariéry rôznych strojov. Vďaka nízkej absorpcii vlhkosti a vysokej chemickej odolnosti je vhodný na laminované EMI / RFI ochrany.

Ultem 1000 elektroizolačné fólie

Fólia Ultem sa vyrába z Ultem polyéterimidovej živice (PEI). Patrí k najlepším predstaviteľom fólií so zvýšenou odolnosťou voči teplotám a chemikáliám. Kombinácia vysokej tepelnej odolnosti triedy H, nízkej absorpcii vlhkosti a výborných dielektrických vlastností robí fóliu Ultem najžiadanejším materiálom pre aplikácie vyžadujúce izoláciu pri vysokom napätí, pre vysokoteplotné PSA pásky, vymedzovacie pásky a podložky pre motory a transformátorové obaly.

Využití v praxi

Štítky

Ochranné bariéry

Izolant

Nezáväzný dopyt

Všeobecné informácie

 • Obchodní podmínky
 • Dodací podmínky

Tercoplast slovenská vlajka

 • Zátišie 1
  831 03 Bratislava
  Slovenská republika

Tercoplast česká vlajka

Kontakt

 • +421 2 444 543 61
 • +421 905 204 821
 • +421 903 906 385
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tercoplast slovenská vlajka

 • Zátišie 1
  831 03 Bratislava
  Slovenská republika

Tercoplast česká vlajka

Kontakt

 • +421 2 444 543 61
 • +421 903 906 385
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.