• Pásky na lexan
  • páska na lexan

Montážne tesniace pásky


na polykarbonátové dosky. Slúžia ako bariéra proti vnikaniu prachu, hmyzu, zárodkom rias a plesní do vnútra dosiek. Sú nevyhnutným doplnkom pre zachovanie dlhodobej čistoty vnútra dosiek. Uzavretím komôrok ukončovacími páskami zabránite začernaniu a  docielite maximálnu životnosť polykarbonátových dosiek.

UZATVÁRACIE PÁSKY Multifoil® Antidust®


Boli vyvinuté s jediným cieľom: Udržať komorové polykarbonátové dosky čisté a číre.


hmyz, PRACH, RIASY A HUBY

Pásky poskytujú dokonalú ochranu pred prachom a nečistotami aj pokiaľ ide o tie najmenšie častice. Huby, riasy a hmyz nemajú žiadnu šancu.


KONDENZÁCIA

Vložená vrstva netkanej textílie u typu AD bola špeciálne upravená, aby sa zabezpečil pozvoľný odtok vody von z komôr dosky. Týmto spôsobom je zabezpečená maximálna drenáž.


VENTILÁCIA

Príliš veľké alebo príliš malé vetranie nie je dobré pre životnosť dosky. Náš systém zaisťuje primeranú úroveň vetrania.


ZMRŠŤOVANIE A ROZPÍNANIE

Všetky polykarbonátové dosky pri zmenách teploty menia rozmery (dilatujú). Pásky AntiDUST® boli vyvinuté tak, aby sa prispôsobovali rozťažnosti polykarbonátových dosiek a nedochádzalo k ich pretrhnutiu.


ČISTOTA A ANTIBAKTERIÁLNOSŤ

Špeciálne povrchovo upravené vysoko kvalitné netkané textílie udržujú častice väčšie ako 25 μm mimo polykarbonátovej dosky a sú antibakteriálne. Perfektná ochrana.


PRIĽNAVOSŤ

Pásky sú potiahnuté silným a odolným lepidlom, navrhnutým pre použitie s polykarbonátom, s odolnosťou voči vonkajším vplyvom.


Aplikácia a funčnosť


Nezáväzný dopyt

Kontakt

Zátišie 1, 831 03 Bratislava
Slovenská republika

+421 2 444 543 61
+421 903 906 385
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.